Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znam dobrą wróżkę! Wierzycie we wróżby?

Utworzony przez Ilona, 27 lipca 2011 r. o 18:50
Polecam dobrą wrózke -cyagnka z warszawy cena 150 zł za godzine, oraz dziewczyne która mówi ile dzieci i jaka płec w kolejności będzie mieć dana osoba za 50 zł  , mail wrozenie.karty@wp.pl      warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani byłem u dziewczyny w Warszawie , ona mówi ile będzie się miało  dzieci zgodnie z kolejnością wszystko sie sprawdzilo!!!!!!, zanim mi powrózyła dałem jej najpierw zdjęcie ciotki , żeby powiedziała ile ciocia ma dzieci,powiedziała ze ciocia ma dwie córki i syna , ale drugą córką pochowa lub już pochowała.Szok !!!!!!!!! faktycznie jedna córka zmarła dwa lata temu na zawał.Kontakt do tej dziewczyny  namiary podaje       mail  wrozenie.karty@wp.pl , ze zdjęcia też wrózy nie trzeba jechać do Warszawy , brała 50 zł od osoby i od zdjęcia teraz nie wiem.Pozdro k.l  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani byłem u dziewczyny w Warszawie , ona mówi ile będzie się miało  dzieci zgodnie z kolejnością wszystko sie sprawdzilo!!!!!!, zanim mi powrózyła dałem jej najpierw zdjęcie ciotki , żeby powiedziała ile ciocia ma dzieci,powiedziała ze ciocia ma dwie córki i syna , ale drugą córką pochowa lub już pochowała.Szok !!!!!!!!! faktycznie jedna córka zmarła dwa lata temu na zawał.Kontakt do tej dziewczyny  namiary podaje       mail  wrozenie.karty@wp.pl , ze zdjęcia też wrózy nie trzeba jechać do Warszawy , brała 50 zł od osoby i od zdjęcia teraz nie wiem.Pozdro k.l
 
Kochani byłem u dziewczyny w Warszawie , ona mówi ile będzie się miało  dzieci zgodnie z kolejnością wszystko sie sprawdzilo!!!!!!, zanim mi powrózyła dałem jej najpierw zdjęcie ciotki , żeby powiedziała ile ciocia ma dzieci,powiedziała ze ciocia ma dwie córki i syna , ale drugą córką pochowa lub już pochowała.Szok !!!!!!!!! faktycznie jedna córka zmarła dwa lata temu na zawał.Kontakt do tej dziewczyny  namiary podaje       mail  wrozenie.karty@wp.pl , ze zdjęcia też wrózy nie trzeba jechać do Warszawy , brała 50 zł od osoby i od zdjęcia teraz nie wiem.Pozdro k.l
Może podpowie kogo wybrać na burmistrza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
o też ma takie samo zdanie 200zl to nawet lekarze niektorzy nie biora za wizytye, ja chodze do wrozki ktora bierze 50zl za spotkanie a jak chcesz dać wiecej to odmawia, bylam u vitalissy trzy razy i za tym trzecim razem wziela tylko 40 zl a spotkanie bylo wyczerpujace spotkania daly mi duzo uspokoilam sie w penych tematach inaczej podchodze do problemow to pi pierwsza po drugie to co mi przepowiedzialam iedaleka przyszlosc sprawdza sie wiec jestem przgotowana na wszelkie zmiany, duzo mi to daje.
 A może lepiej pójść do psychologa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I  ja polecam znakomita wrozke,w sumie to nie odkryje ameryki,ajk napisze ze to wrozka zinaida,a le sluchajcie,niby korzystalam z pomocy paru znanych w neciw rozek,jednak tylko anlaiza pani zinaidy po pierwsze,ze inteligentna,realna i pelna ciepla, to w dodatku pokrywa sie z prawda  ,czasem moze trzeba zaczekac na sprawdzenie,wrozby sie nie sprawdzaja nastepnego dnia,ja czekalam kilka miesiecya,le wszystko co pisala sie realizuje, nie zdalam matury niestety, ale poznalam faceta na wiosne no i co paradoksalnie najwazniejsze co sie sprawdzilo to propoozycja wyjazdu z granice do pracy,a taka bylam sceptyczna,wielu ludzi pisze,ze zinaida sie sprawdza , ze sie wszystko pokrywa i to chyba jest wlasnie dobra wrozka a nie taka co pisze,ze bedziesz slawny ,bogaty i w ogole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I  ja polecam znakomita wrozke,w sumie to nie odkryje ameryki,ajk napisze ze to wrozka zinaida,a le sluchajcie,niby korzystalam z pomocy paru znanych w neciw rozek,jednak tylko anlaiza pani zinaidy po pierwsze,ze inteligentna,realna i pelna ciepla, to w dodatku pokrywa sie z prawda  ,czasem moze trzeba zaczekac na sprawdzenie,wrozby sie nie sprawdzaja nastepnego dnia,ja czekalam kilka miesiecya,le wszystko co pisala sie realizuje, nie zdalam matury niestety, ale poznalam faceta na wiosne no i co paradoksalnie najwazniejsze co sie sprawdzilo to propoozycja wyjazdu z granice do pracy,a taka bylam sceptyczna,wielu ludzi pisze,ze zinaida sie sprawdza , ze sie wszystko pokrywa i to chyba jest wlasnie dobra wrozka a nie taka co pisze,ze bedziesz slawny ,bogaty i w ogole
zgadzam sie,zgadzam sie,zinaida jest specyficzna,czasem nawet da reprymende aby na ziemie sprowadzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I  ja polecam znakomita wrozke,w sumie to nie odkryje ameryki,ajk napisze ze to wrozka zinaida,a le sluchajcie,niby korzystalam z pomocy paru znanych w neciw rozek,jednak tylko anlaiza pani zinaidy po pierwsze,ze inteligentna,realna i pelna ciepla, to w dodatku pokrywa sie z prawda  ,czasem moze trzeba zaczekac na sprawdzenie,wrozby sie nie sprawdzaja nastepnego dnia,ja czekalam kilka miesiecya,le wszystko co pisala sie realizuje, nie zdalam matury niestety, ale poznalam faceta na wiosne no i co paradoksalnie najwazniejsze co sie sprawdzilo to propoozycja wyjazdu z granice do pracy,a taka bylam sceptyczna,wielu ludzi pisze,ze zinaida sie sprawdza , ze sie wszystko pokrywa i to chyba jest wlasnie dobra wrozka a nie taka co pisze,ze bedziesz slawny ,bogaty i w ogole
  won naciągaczko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej stronie diabeł kręci ogonem! Ludzie stracili rozum. Szukają wróżbitów. Wierzą we wróżby. To wstyd się przyznać, że jest się takim naiwniakiem. A co gorsze... to jeszcze poleca się to badziewie innym. Wierzyć we wróżby, to tak jak modlić się do złotego cielca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio trafiłam na miłą i bardzo zaangażowaną wróżkę w mój przypadek na stronie abrahadabra.pl, także może tutaj poszukaj. Mi wróżba otworzyła oczy na wiele spraw, obok których codziennie przechodziłam zupełnie bez refleksji....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio trafiłam na miłą i bardzo zaangażowaną wróżkę w mój przypadek na stronie abrahadabra.pl, także może tutaj poszukaj. Mi wróżba otworzyła oczy na wiele spraw, obok których codziennie przechodziłam zupełnie bez refleksji....
Widocznie miałaś oczy zamknięte idąc przez świat. Wróżbitów nie szukaj. Nie wiem ile masz lat. Myślę, że niewiele i dlatego wierzysz w ludzką głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystał ktoś z wróżek na http://ezowymiar.pl?  Moja kolezanka mówiła ze dzwoniła tam kilka razy i wszystko się sprawdzało, ja nie wierze w takie pierdoły, ale trochę mnie to zastanowiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z wróżki Izydy na tej stronie i jestem zadowolona. Nie naciągała, szybko udzieliła mi odpowiedzi na zadane pytania. W sumie mogę polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryptoreklama? Nie wierzcie w te bzdury które wielu zawiodły na sznury...dosłownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystalam pare razu u wrozki zinaidy,troche ciezko bylo umowic sie na te wrozbe,ale ogolnie jest dobrze,wrozba indywidualna ,madra ,obszerna.zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słyszę o takiej wróżce. Ja korzystam z Wróżb Wróżbity Bogumiła http://www.wrozbitabogumil.pl - jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Nim. Sporządza Wróżby Online  :) Jest profesjonalny i rzetelny  :) Z okazji Andrzejek myślę, że warto skorzystać  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodźcie do wróżek. ja z wróżką studia wybierałam i jestem załamana. To jest okultyzm a każdy okultyzm to jest cholerstwo. trzymajcie się z daleka! Robcie co kochacie a będziecie szczęśliwi. chodząc do wróżek pozbawiacie się szczęscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodźcie do wróżek. ja z wróżką studia wybierałam i jestem załamana. To jest okultyzm a każdy okultyzm to jest cholerstwo. trzymajcie się z daleka! Robcie co kochacie a będziecie szczęśliwi. chodząc do wróżek pozbawiacie się szczęscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodźcie do wróżek. ja z wróżką studia wybierałam i jestem załamana. To jest okultyzm a każdy okultyzm to jest cholerstwo. trzymajcie się z daleka! Robcie co kochacie a będziecie szczęśliwi. chodząc do wróżek pozbawiacie się szczęscia.
popieram, a już myślałem, że znowu jakaś wróżka pi***ida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim odczuciu najlepsza jest wrozka Ewa wrozka-ewa.com   Korzystam z niej regularnie i wszystko sie sprawdza,bardzo mi pomaga naprawde  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystam z wróżb na wrozby-ezo.zyskajwiele.pl - nigdy się na tych wrózbach nie zawiodlam - dzięki temu porozumiałam sie znów z z synem i po latach zauważyłam, że byłam w związku ze złą osobą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...